خرید لایک اینستاگرام ، به صورت فوری

(( خرید لایک اینستاگرام ))

خرید لایک اینستاگرام

آیا تا به حال در اینستاگرام با سلبریتی های معروف یا اینفلوئنسر های معروف روبه رو شده اید ؟

هنگامی که به پیج های افراد معروف در اینستاگرام نگاه می کنیم. متوجه مقادیر لایک بالایی برای هر پست این افراد می شویم. برای افراد عادی و کسانی که به الگوریتم های اینستاگرام آگاهی ندارند . این مقدار لایک در برابر مقدار فالوور های این افراد وعروف کاملا عادی و واقعی است .

اما اگر مقدار کمی نسبت به الگوریتم های اینستاگرام آگاهی داشته باشید. متوجه خواهید شد . که این میزان غیر عادی است و پیج مورد نظر از خرید لایک اینستاگرام برای پیشرفت و موفقیت های خود استفاده کرده است .

الگوریتم اینستاگرام برای لایک کردن :

هنگامی که شما یک پست را در صفحه اینستاگرام خود منتشر می کنید حتی اگر یک میلیون فالوور هم داشته باشید این پست تنها برای یک دهم این یک میلیون فالوور به نمایش گذاشته می شود .

اگر فالوور های شما فالوور های فعالی باشند .و در ساعات اولیه انتشار پست برای آن یک دهم ، پست مورد نظر لایک کنند و برای پست کامنت بگذارند . اینستاگرام پست ارائه شده را یک پست مفید معرفی می کند. و آن را برای درصد بیشتری از فالوورهایتان به نمایش می گذارند و این روند ادامه خواهد داشت تا اینکه در صورت بازخورد مثبت با پست شما .، پست در ساعات اولیه برای تمامی فالوورهایتان به نمایش گذاشته شود .

اما در بیشتر مواقع اینکه پست برای تمامی فالوور های شما به نمایش گذاشته شود .چیزی غیر ممکن است . زیرا نرخ تعامل در اینستاگرام اثبات کرده است . چیزی حدود یک سوم از افرادی که پست شما را مشاهده می کنند . آن را لایک خواهند کرد .

با این وجود وارد پیج هایی می شویم و مشاهده می کنیم .که پست های این صفحات چیزی برابر یا حتی بیشتر از حد معقول تعداد فالوور ها لایک خورده اند . در این صورت می توان گفت این افراد خرید لایک اینستاگرام انجام داده اند .

خرید لایک اینستاگرام

آیا خرید لایک اینستاگرام کار درستی است ؟

در پاسخ به این سوال می توانم بگویم خرید لایک اینستاگرام نه تنها مشکلی ندارد .بلکه می تواند برای پیج اینستاگرام شما محبوبیت ، معروفیت و موفقیت را رقم بزند .و پس از مدت کوتاهی شما دیگر نیاز به خرید لایک اینستاگرام برای پست های خود نخواهید داشت . .چرا که شما با خرید لایک اینستاگرام در مدت زمان کوتاهی با مقادیر بسیار زیادی فالوور و لایک به صورت خودکار روبه رو خواهید شد .

خرید لایک اینستاگرام چیست ؟

هنگامی که شما یک پست را در صفحه اینستاگرام خود منتشر می کنید . می توانید با خرید لایک اینستاگرام از سایت معتبر . برای پست خود تعداد بسیار بالایی لایک خریداری کنید و اعتبار و محبوبیت پست خود را بالا ببرید .

ویژگی های خرید لایک اینستاگرام :

1 ــ خرید لایک در کمترین زمان ممکن :

خرید لایک اینستاگرام را می توان یک خرید فوری معرفی کرد . توجه داشته باشید .شما به محض ثبت سفارش خود در عرض گذشت یک یا دوساعت تعداد لایک های خواسته شده حتی به تعداد بالا دریافت خواهید کرد .

اهمیت مدت زمان در لایک شدن پست شما :

1 ــ جلب توجه کاربران اینستاگرام :

توجه داشته باشید شما حتی اگر دارای یک میلیون فالوور باشید . هنگامی که پست شما تنها صد یا هزار لایک داشته باشید تک تک این یک میلیون نفر در اولین بازخورد اهمیتی به پست شما نخواهند داد . همین باعث می شود که میزان بازخورد به کسب و کار شما و تبلیغ اینستاگرام شما پایین باشد .

اما اگر شما به محض ارائه پست اینستاگرام خود برای این پست لایک اینستاگرام خریداری کنید . هنگامی که پست شما برای فالوورهایتان به نمایش گذاشته می شود . در اولین بازخورد این فالوور ها به اعتبار پست شما پی برده .و به محتوای آن اهمیت می دهند و خود نیز آن را لایک می کنند . که در نهایت باعث افزایش بازدهی تبلیغ اینستاگرام شما و سودآوری برای کسب و کار شما خواهد بود .

خرید لایک اینستاگرام

2 ــ جلب توجه شبکه اینستاگرام :

دومین دلیل اهمیت مدت زمان در لایک شدن جلب توجه اینستاگرام است . توجه داشته باشید هنگامی که شما پستی را در اینستاگرام منتشر می کنید . اگر در ساعات اولیه مقدار لایک های این پست بسیار بالا باشد . برای پست شما بازخورد بالا و مثبت در مدت زمان کوتاه در اینستاگرام ثبت می شود . این باعث شده تا اینستاگرام پست شما را به عنوان یک مطلب مفید شناسایی کرده و آن را در آکسپلور اینستاگرام در دید هزاران نفر برای استفاده از محتوای مفید شما قرار بدهد .

در نتیجه شما با مقدار لایک غیر قابل باور و چیزی چندین برابر حتی سفارش خود روبه رو خواهید شد. و احتمال تبدیل شدن این لایک کنندگان به مشتری های شما نیز بسیار بالا است .

اما شما باید توجه داشته باشید . که همیشه محتواهای بسیار مفید و تبلیغات تاثیر گذار و با کیفیت ارائه بدهید تا درصورت قرار گیری پست شما در آکسپلور یا حتی خرید لایک اینستاگرام و دیده شده پست شما توسط افرادی غیر از فالوور هایتان ، این افراد تحت تاثیر محتوای شما قرار گرفته و علاوه بر لایک کردن وارد صفحه شما شوند و شما را فالوو کنند .

خرید لایک اینستاگرام

2 ــ واقعی بودن لایک کنندگان :

یکی از مهم ترین ویژگی های لایک هایی که ما ارائه می دهیم واقعی بودن این لایک ها است . امروزه بسیاری از سایت ها هستند که برای ارائه لایک اینستاگرام از الگوریتم های جدید اینستاگرام استفاده نکرده و ارائه دهنده لایک فیک هستند .

این لایک ها توسط کاربران واقعی به پست شما اضافه نمی شوند. بلکه توسط صفحانی اضافه می شوند که توسط ربات ساخته می شوند . صفحاتی که توسط ربات ها ساخته می شوند. دارای عکس پروفایل ، بیو ، پست و استوری نیستند . و هنگامی که شما لایک های خود را مشاده می کنید تنها جمعی از یک سری صفحات غیر فعال که در حالت باز قرار دارند را خواهید دید .

از طرفی دیگر اینستاگرام میانه بسیار بدی با ربات ها دارد . و هر پیجی را که برای افزایش فالوور و افزایش لایک های خود از ربات استفاده کند را شناسایی کرده و آن را مسدود می کند .

سایت ما برای افزایش لایک شما ، ارائه دهنده پروفایل های واقعی است . شما هنگامی که به جمع لایک کنندگان خود نگاه کنید . تمامی این کاربران دارای عکس پروفایل ، بیو ، و به صورت احتمال دارای پست و استوری هستند . که این ها نشانه ای از واقعی بودن این افراد است .

چرا که سایت ما برای جمع آوری لایک از روش های جدید ، پیشرفته و طبق الگوریتم های اینستاگرام به صورت قانونی و مطابق با آپدیت جدید اینستاگرام استفاده می کند .

اینستاگرام نه تنها با این روش ها مشکلی نداشته بلکه در برابر خرید همانطور که گفته شد به دلیل بازخورد بالا نسبت به پست شما آن را در آکسپلور اینستاگرام برای بازدید بیشتر قرار می دهد .

خرید لایک اینستاگرام

مزایای خرید لایک اینستاگرام :

1 ــ مطابقت لایک با تعداد فالوور :

همانطور که مقدار لایک های بسیار بالا با توجه به الگوریتم های اینستاگرام با تعداد فالوور های یک پیج اینستاگرام همخوانی ندارد . تعداد لایک پایین برای پست ها نیز با تعداد فالوور های بالا همخوانی نخواهد داشت .

تصور داشته باشید وارد یک پیج اینستاگرام می شوید که تعداد فالوورهای بسیار بالایی دارد . اما تعداد لایک های هر پست این صفحه از تعداد پایینی برخوردار است . مسلما شما یا فکر می کنید. که فالوور های صفحه فیک هستند . یا اینکه محصولات و محتوای صفحه مورد نظر ارزشی برای لایک شدن ندارند . پس به آن اهمیتی نخواهید داد .

شما با خرید لایک اینستاگرام می توانید تعداد لایک ای خود بالا ببرید .و با تعداد فالوور های خود مطابقت بدهید . با این کار برای صفحه اینستاگرام خود ارزش ایجاد می کنید . و باعث می شوید تا کاربران بتوانند به صفحه اینستاگرام شما اعتماد کنند .

خرید لایک اینستاگرام

2 ــ کسب درآمد از طریق اینستاگرام :

امروزه چیزی حدود هشتاد درصد کسب و کار های موفق از طریق بازاریابی اینستاگرام توانسته اند. کسب درآمد داشته باشند . همچنین افرادی هستند .که با استفاده از فالوور های بالای خود و استفاده از معروفیت در اینستاگرام در پست ها و استوری های خود برای کسب و کار های دیگر تبلیغات اینستاگرام انجام می دهند. و بابت هر تبلیغ که انجام می دهند . هزینه ای را دریافت می کنند .

این افراد با خرید لایک اینستاگرام سودآوری کسب و کار خود را به چیزی حدود سه برابر میزان عادی و همیشگی میرسانند . شما نیز می توانید از اینستاگرام کسب درآمد کنید و با خرید لایک اینستاگرام افزایش درآمد خود را تضمین بکنید .

3 ــ مطرح شدن در اینستاگرام :

هنگامی که شما خرید لایک اینستاگرام انجام می دهید . نه تنها باعث کسب درآمد و موفقیت کسب و کار خود می شوید . بلکه اسم صفحه اینستاگرام خود را مطرح می کنید . درواقع می توانم اینگونه بیان کنم هر بار که شما خرید لایک اینستاگرام انجام می دهید. افراد بیشتری با شما آشنا می شوند . برای مثال اگر شما هزار لایک خریداری کنید . هزار نفر بیشتر شما را میشناسند .

این باعث می شود تا در کوتاه ترین زمان ممکن در طی ارائه چند پست اسم خود را به یک اسم مطرح در اینستاگرام تبدیل کنید .

https://growsocial.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%81%d8%a7%d9%84%d9%88%d9%88%d8%b1-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86%db%8

 

https://growsocial.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%84%d8%a7%db%8c%da%a9-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86%db%8c/

 

https://growsocial.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af_%d9%81%d8%a7%d9%84%d9%88%d9%88%d8%b1_%d9%81%d8%b9%d8%a7%d9%84/

 

https://growsocial.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af_-%d9%84%d8%a7%db%8c%da%a9_-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/

 

https://growsocial.ir/%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%db%8c%d8%b4-_%d9%81%d8%a7%d9%84%d9%88%d9%88%d8%b1_%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/

 

https://growsocial.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af_%d9%81%d8%a7%d9%84%d9%88%d9%88%d8%b1_%d8%a7%d8%b1%d8%b2%d8%a7%d9%86/

 

https://growsocial.ir/%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa-_-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/

 

https://growsocial.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%81%d8%a7%d9%84%d9%88%d9%88%d8%b1-%d9%88%d8%a7%d9%82%d8%b9%db%8c/

 

https://growsocial.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%af%db%8c%d8%af-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/

 

خرید فالوور اینستاگرام با بهترین روش ممکن در سال 2021 :

0 CommentsClose Comments

Leave a comment

Newsletter Subscribe

Get the Latest Posts & Articles in Your Email

We Promise Not to Send Spam:)