خرید فالوور ارزان ، چرا باید خرید فالوور ارزان انجام بدهیم ؟

((خرید فالوور ارزان ))

خرید فالوور ارزان

برخی از افراد این گمان را دارند که هر جا و در هر سایتی با خرید فالوور ارزان به معنی خرید فالوور فیک است . به همین دلیل است که از قیمت پایینی برخوردار است  .

اما این تفکر کاملا اشتباه است . درست است که در برخی از سایت ها قیمت کم خرید فالوور اینستاگرام به دلیل به دلیل ارائه فالوور فیک به شماست. اما در سایت ما تمامی فالوور های ارائه شده حتی در بسته خرید فالوور ارزان نیز واقعی هستند .

خرید فالوور ارزان

خرید فالوور ارزان چیست ؟

خرید فالوور ارزان کم قیمت ترین بسته خرید فالوور اینستاگرام در سایت جی فالووراست . شما با خرید فالوور ارزان می تواند با سرمایه گذاری اندک برای اینستاگرام خود فالوور خریداری کنید تا در صورت ارائه تبلیغ اینستاگرام سودآوری بالا داشته باشید. و حتی هزینه خرید فالوور ارزان نیز به شما برگردد .

خرید فالوور ارزان

چرا این بسته با قیمت پایینی مواجه است ؟

دلیل ارزانی خرید فالوور ارزان را می توان در دو چیز خلاصه کرد :

 • فعالیت کاربران اینستاگرام :

شما با خرید بسته هایی مانند خرید فالوور فعال با پرداخت هزینه بیشتر به سایت تضمین می کنید که تمامی فالوور های دریافتی به صورت روزانه فعالیت های شما را دنبال کنند . در صورت علاقه شما را لایک کنند یا برای شما کامنت بگذارند .

اما در خرید فالوور  این تضمین وجود ندارد بلکه تمامی اندازه گیری میزان فعالیت کاربران به احتمال وابسته است . نمی توان گفت که شما در این بسته با نود درصد فالوور فعال روبه رو خواهید شد یا پنجاه درصد ! تنها می توان گفت که میزان این فالوور های فعال از پنجاه درصد پایین تر نخواهد بود .

خرید فالوور ارزان

 • محدوده حضور کاربران اینستاگرام :

شما با خرید بسته هایی مانند خرید فالوور ایرانی با پرداخت هزینه بیشتر به سایت تضمین می کنید .که تمامی فالوور ها شما متعلق به کشور ایران باشند . اما در خرید فالوور  اینگونه نیست .و ضمانتی برای متعلق بودن این افراد به کشور ایران وجود ندارد . این افراد ممکن است .کاربرانی متعلق به کشور های دیگر و در بیشتر مواقع کشو های همسایه شما باشند .

 

خرید فالوور ارزان برای چه افرادی مناسب است ؟

خرید فالوور ارزان اینستاگرام برای تمامی کاربران که به دنبال پیشرفت و کسب درآمد کلان هستند پیشنهاد نمی شود. چرا که این افراد می توانند از طریق خرید فالوور فعال ، خرید فالوور واقعی و از همه بهتر خرید فالوور ایرانی سودآوری بسیار بیشتری داشته باشند .

 

اما در دو حالت خرید فالوور ارزان برای شما مناسب است .:

 • نداشتن سرمایه برای افزایش فالوور اینستاگرام :

اگر شما از آن دسته افرادی هستید. که می خواهید پیشرفت بالایی داشته باشید و کسب درآمد کلان را تجربه کنید . اما سرمایه کافی برای سرمایه گذاری و خرید بسته های مختلف افزایش فالوور اینستاگرام را ندارید .

بهتر است در ابتدای کار خود خرید فالوور  انجام بدهید . تا پیج اینستاگرام شما با اعتبار روبه رو بشود . سپس از سودآوری متوسطی که در برابر خرید فالوور ارزان به دست می آورید سعی کنید .تا بسته های بهتری همچون خرید فالوور ایرانی و خرید فالوور فعال برای اینستاگرام خود تهیه کنید .

البته شما می توانید درصورت نداشتن بودجه کافی از همان ابتدا تعداد پایینی از بسته های مناسب تر خریداری کنید . اما پیج اینستاگرام شما با اعتبار بالایی روبه رو نخواهد شد . و ممکن است با شکست روبه رو شود . چرا که تعداد بالای فالوور در اعتبار یک پیج و موفقیت آن تاثیر بسازی دارد .

خرید فالوور ارزان

 • مهم نبودن تعامل و کسب درآمد :

توجه داشته باشید تمامی کاربران اینستاگرام به دنبال کسب درآمد از اینستاگرام نیستند . بعضی از این کاربران دارای یک پیج شخصی هستند که عکس ها و ویدیو هایی از خود را در آن بدون هیچگونه هدفی برای کسب درآمد و مطرح شدن به اشتراک می گذارند .

مسلما تمامی کاربران اینستاگرام به دنبال افزایش فالوورهای خود هستند . برای این افراد فرقی نمی کند که فالوور هایشان در کشور ایران باشد یا نباشد ؟

فرقی ندارد که دارای فالوورهای فعال باشند یا نباشند . چرا که تنها عامل مورد نظر این افراد واقعی بودن فالوور های خود و به وجود نیامدن مشکلی برای صفحه اینستاگرام هستند .

خرید فالوور  برای این افراد گزینه ای مناسب است . چرا که این افراد حتی اگر هم خرید فالوور فعال انجام بدهند . ممکن است پس از مدتی با روند نزولی در تعداد فالوور های خود روبه رو شوند . چرا که فالوور های فعال اینستاگرام به دنبال پیج هایی هستند که به صورت روزانه فعالیت بالایی در اینستاگرام داشته باشند . اما پیج هایی که ارائه دهنده اطلاعات شخصی هستند . نمی توانند به مقدار بالا در اینستاگرام فعالیت داشته باشند . و پس از مدتی مورد آنفالو فالوور های خود قرار خواهند گرفت .

خرید فالوور اینستاگرام

مزیت خرید فالوور ارزان اینستاگرام چیست ؟

خرید فالوور اینستاگرام به صورت کلی مزیت های زیادی دارد . اما هر کدام از بسته های آن با توجه به ویژگی های خود دارای مزیت های ویژه ای نیز خواهد بود . درباره خرید فالوور ارزان نیز می توان به موراد زیر برای مزیت های آن اشاره کرد .

مزیت های خرید فالوور اینستاگرام :

 • مطرح شدن به صورت جهانی :

توجه داشته باشید افرادی در اینستاگرام حضور دارند که حتی در صورت ارزا بودن خرید فالوور ایرانی نمی خواهند این بسته را خریداری بکنند . چرا که  هدف این کاربران از حضور در شبکه اینستاگرام مشهوریت در یک کشور خاص و یا در جهان است . در این صورت می توان به این افراد خرید فالوور ارزان را که ارائه دهنده درصدی از فالوور های خارجی است را به عنوان بهترین گزینه معرفی کرد .

البته این را به یاد داشته باشید . که شما می توانید با خرید فالوور فعال محدوده جغرافیایی برای جمع آوری فالوور های خود مشخص بکنید . برای مثال می توانید .مشخص بکنید که تمامی فالوور های شکا متعلق به کشور ترکیه باشند .

 • ارزان قیمت بودن این بسته افزایش فالوور اینستاگرام :

ویژگی اصلی این بسته یعنی هزینه کم برای خرید آن کاملا مشخص است .

توجه داشته باشید بسته هزینه خرید فالوور ارزان را حتی اگر با دیگر بسته های دیگر موجود در سایت همچون خرید فالوور فعال ، خرید فالوور ایرانی و… مورد مقایسه قرار ندهیم .

در حالت عادی اگر شما بخواهید به پیج های اینستاگرام پر طرفدار هزینه ای را برای تبلیغ پیج خود پرداخت کنید . این هزینه چیزی چندین برابر مبلغی خواهد بود که شما برای خرید فالوور ارزان پرداخت خواهید کرد .

خرید فالوور ارزان

 • برگشت پذیر بودن هزینه پرداختی برای خرید فالوور ارزان :

نکته مورد نظر درباره هزینه خرید فالوور ارزان یا هر بسته افزایش فالوور اینستاگرام دیگر برگشت پذیر بودن هزینه پرداخت شده برای خرید بسته افزایشی است .

برای مثال اگر شما دوهزار فالوور خریداری کنید ،. در بدترین حالت هزار فالوور شما فالوور فعال هستند. و پس از انتشار تبلیغ اینستاگرام شما پونصد نفر نسبت به تبلیغ شما بازخورد نشان داده و حداقل با 200 خرید روبه رو خواهید بود .

مسلما هزینه ای که شما در برابر این دویصد سفارش دریافت خواهید کرد. چیزی چند برابر هزینه ای است که برای خرید فالوور ارزان ارائه داده اید .

 • ارائه فالوور واقعی اینستاگرام :

بزرگ ترین دغدغه در هنگام خرید فالوور اینستاگرام واقعی بودن این فالوور ها است . شما با خرید فالوور ارزان اینستاگرام بدون شک و 100 % فالوور واقعی دریافت خواهید کرد .

برای تشخیص فالوور واقعی اینستاگرام راهکار های مختلفی وجود دارد . که می توانید آن ها را در مقالات مربوط به خرید فالوور واقعی که در پایین متن لینک دهید شده اند مطالعه فرمایید .

خرید فالوور ارزان

 • خرید در کوتاه ترین زمان ممکن :

شما در کوتاه ترین زمان ممکن می توانید سفارش خود را تحویل بگیرید . تصور داشته باشید شما همین حالا سفارش خود را تکمیل کرده و پس از گذشت یک تا چند ساعت تمامی فالوور های خواسته شده را در پیج اینستاگرام خود مشاهده می کنید .

نکاتی برای خرید فالوور ارزان :

 • در هنگام خرید فالوور باید پیج خود در حالا باز قرار بدهید . تا افراد مختلف بتوانند محتوای شما را در کوتاه ترین زمان ممکن مشاهده کنند و شما را فالوو کنند .
 • از اینکه به همزمان از دو یا چند سایت افزایش فالوور استفاده کنید به صورت حتمن خودداری نمایید. زیرا می توان عاملی برای مسدود شدن پیج اینستاگرام شما شناخته بشود .
 • از ربات های افزایش فالوور اینستاگرام به هیچ عنوان برای افزایش فالوور خود استفاده نکنید . چرا که این ربات ها ارائه دهنده فالوور فیک به شما خواهند بود .
 • از سایت هایی که رمز پیج شما را خواستار هستند به هیچ عنوان خرید انجام ندهید . چرا که این سایت ها ارائه دهنده فالوور فیک به شما خواهند بود .
 • سعی کنید تا تعداد فالوور های مورد نظر خود به صورت کم کم و در طول یکی دو روز خرید کنید . چرا که اینستاگرام ممکن است در صورت اضافه شدن یکدفعه و یک جا مقادیر بالایی از فالوور اینستاگرام شما را بلاک بکند .برای مثال اگر خواستار ده هزار فالوور اینستاگرام هستید هر روز هزارتا فالوور سفارش بدهید .
 • اگر در حال حاضر از همین سایت سفارشی را انجام داده اید صبر کنید . تا سفارش شما به صورت کامل تکمیل بشود سپس سفارش بعدی خود را ثبت کنید . تا اختلالی در تعداد فالوور های شما به وجود نیاید .

https://growsocial.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%81%d8%a7%d9%84%d9%88%d9%88%d8%b1-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86%db%8

 

https://growsocial.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%84%d8%a7%db%8c%da%a9-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86%db%8c/

 

https://growsocial.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af_%d9%81%d8%a7%d9%84%d9%88%d9%88%d8%b1_%d9%81%d8%b9%d8%a7%d9%84/

 

https://growsocial.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af_-%d9%84%d8%a7%db%8c%da%a9_-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/

 

https://growsocial.ir/%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%db%8c%d8%b4-_%d9%81%d8%a7%d9%84%d9%88%d9%88%d8%b1_%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/

 

https://growsocial.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af_%d9%81%d8%a7%d9%84%d9%88%d9%88%d8%b1_%d8%a7%d8%b1%d8%b2%d8%a7%d9%86/

 

https://growsocial.ir/%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa-_-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/

 

https://growsocial.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%81%d8%a7%d9%84%d9%88%d9%88%d8%b1-%d9%88%d8%a7%d9%82%d8%b9%db%8c/

 

https://growsocial.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%af%db%8c%d8%af-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/

 

خرید فالوور اینستاگرام با بهترین روش ممکن در سال 2021 :

0 CommentsClose Comments

Leave a comment

Newsletter Subscribe

Get the Latest Posts & Articles in Your Email

We Promise Not to Send Spam:)