خرید فالوور واقعی ، تشخیص فالوور واقعی

((خرید فالوور واقعی ))

خرید فالوور واقعی

بیشتر کاربران اینستاگرام به دنبال یک تامین کننده مطمن برای خرید فالوور اینستاگرام هستند . چرا که بیشتر سایت های خرید فالوور اینستاگرام در برابر سفارش شما و هزینه ای که پرداخت می کنید . فالوور های فیک به شما ارائه می دهند .

سایت ما به عنوان یکی از مطمن ترین سایت ها ضمانت می کنند .که تمامی فالوور هایی که شما خریداری می کنید تشکیل شده از فالوور های واقعی هستند . حتی یک درصد فالوور فیک در فالوور های خود مشاهده نخواهید کرد .

خرید فالوور واقعی

مزیت های خرید از سایت ما :

ما برای تضمین خرید شما بسته های متنوعی در سایت خود قرار داده ایم. که این بسته ها را می توان در دسته های مختلف زیر تقسیم بندی کرد :

1 ــ خرید فالوور واقعی

2 ــ خرید فالوور ایرانی

3 ــ خرید فالوور فعال

4 ــ خرید فالوور ارزان

5 ــ خرید فالوور اینستاگرام

هر کدام از این بسته ها دارای ویژگی های خاصی هستند .که شما می توانید با مطالعه مطالب دیگر در سایت ما از آنها اطلاع پیدا کنید .و طبق نیاز های خود یکی از بسته ها را خریداری کنید . اما ویژگی مشترک در تمامی این بسته واقعی بودن آنها است . و ما برای اطمینان شما در اینجا بسته خرید فالوور واقعی را بررسی خواهیم کرد .

چگونه می توان واقعی بودن فالوور ها را تشخیص داد ؟

من برای تشخیص فالوور واقعی از فیک به شما راه حل های مختلف و متنوعی پیشنهاد که می توانید با استفاده از آنها تنها با نگاه کردن به فالوور هایتان تشخیص بدهید .که این فالوور ها فیک هستند یا واقعی هستند . قبل از شروع می توان بیان کنم که فالوور های فیک در دو دسته تقسیم بندی می شوند .

1 ــ فالوور های ساخته شده توسط ربات :

تصور داشته باشید شما هنگامی که می خواهید یک پروفایل اینستاگرام بسازید .یک شماره یا یک ایمیل به اینستاگرام ارائه می دهید . و اینستاگرام پس از ارسال یک کد به ایمیل یا شماره شما و مطمن شدن از معتبر بودن شماره یا ایمیل ارائه داده. شما به شما اجازه ساخت اکانت اینستاگرام می دهد .

اما پروفایل های فیک این مراحل را برای ساخت اکانت اینستاگرام طی نمی کنند .و در نتیجه در برابر اینستاگرام توانایی فعالیت نیز ندارند . اینستاگرام با آنها مقابله می کند . چرا که برای ساخت اکنت خود از ربات های پیشرفته استفاده می کنند .

خرید فالوور واقعی

راه شناخت این فالوور ها :

 • ـــ هیچ کدام از فالوورهای ارائه شده به شما دارای عکس پروفایل نخواهند بود .
 • ـــ هیچ کدام از پروفایل های ارائه شده مشخصات خاصی ندارند و بیو هم ندارند .
 • ـــ هیچ کدام از فالوور های ارائه شده به شما هیچ گونه پست یا استوری در پیج خود ارائه نداده اند . چرا که توانایی فعالیت در اینستاگرام را نخواهند داشت .
 • ـــ اگر شما در اینستاگرام خود پستی منتشر کنید . لایک یا کامنتی از این فالوور ها دریافت نخواهید کرد . درواقع می توان گفت این فالوور ها نمی توانند با شما تعامل برقرار بکنند .

خرید فالوور واقعی

 فالوور های ساخته شد توسط کاربر :

برخی از سایت های پیشرفته هستند . که برای ارائه فالوور فیک به شما از راه های پیشرفته تری استفاده می کنند . این پروفایل ها توسط کاربران توسط ایمیل تایید شده اینستاگرام ساخته می شود اما به عنوان پیج های غیر فعال شناخته می شوند . تنها تفاوت این فالوور ها با خرید فالوور واقعی برای شما در ایجاد تعامل خلاصه می شود .

تصور داشته باشید تمامی این فالوور ها دارای اکانت های واقعی هستند . که عکس پروفایل ،بیو اینستاگرام ، پست های متداول در بازه زمانی مختلف ، و در برخی از موارد پیشرفته استوری هم دیده می شود . و شما نمی تواند در نگاه اول این فیک بودن این فالوور ها را تشخیص بدهید . خرید شما کاملا مانند خرید فالوور واقعی است . شما می توانید برای شناخت این افراد تنها از راه تعامل با آنها وارد شوید . چرا که این افراد تعاملی با شما نخواهند داشت .

راه های شناخت این فالوور ها

 • ــ هنگامی که شما استوری در پیج اینستاگرام خود قرار بدهید هیچگونه بازدیدی برای استوری خود دریافت نخواهید کرد .
 • ــ اگر شما در صفحه اینستاگرام خود یک پست منتشر کنید . هیچگونه لایکی برای پست خود دریافت نمی کنید .
 • ــ پست های شما با کامنتی از طرف این کاربران برخوردار نمی شود .
 • اگر شما یک پست ویدیویی در صفحه اینستاگرام خود قرار بدهید . با افزایش بازدید اینستاگرام از سوی این فالوور ها روبه رو نخواهید شد .

خرید فالوور واقعی

خرید فالوور واقعی اینستاگرام :

خرید فالوور واقعی اینستاگرام امروزه با وجود بسیاری از سایت های تغلب کار سخت شده است و به عنوان یک دغدغه برای کاربران اینستاگرام به حساب می آید . اما شما می توانید با استفاده از راه کار های مختلف یک سایت خوب برای خرید فالوور واقعی پیدا کنید .

شناخت سایت های خوب خرید فالوور واقعی :

 • سایت هایی که ارائه دهنده فالوور واقعی در برابر خرید فالوور واقعی شما باشند همیشه نمونه کار هایی برای شما در سایت خود ارائه خواهند داد .
 • همیشه از سایت هایی خرید بکنید که به صورت مستقیم و واضح اسم خرید فالوور واقعی را برای شما بیان کرده باشند .
 • سعی کنید در ابتدا برای خرید فالوور واقعی کمترین مقدار ممکن را سفارش بدهید . و از راه هایی که به شما گفته می شود . این فالوور ها را مورد بررسی قرار بدهید .
 • از سایت هایی استفاده کنید . که به هیچ عنوان دنبال دریافت پسفورد اینستاگرام از شما نباشند . چرا که سایت هایی که قصد ارائه فالوور واقعی به شما را داشته باشند . به هیچ عنوان نیازی به دریافت پسفورد شما ندارد و تنها آیدی اینستاگرام + شماره تلفن همراهتان را دریافت می کنند .
 • از سایت هایی خرید نکنید که برای ارائه محصولات خود قیمت خیلی پایین درنظر گرفته باشند . به صورت معمول خرید فالوور واقعی در بیشتر سایت ها با یک قیمت متعادل و مقطوع برابر است . همیشه به یاد داشته باشید هیچ ارزانی بی دلیل نیست .

خرید فالوور واقعی

تشخیص خرید فالوور واقعی اینستاگرام :

برای اینکه از خرید فالوور واقعی در اینستاگرام خود مطمن باشید و سایت های طمع کار از اعتماد شما سوئ استفاده نکنند . در ابتدا مقدار بسیار پایینی خرید فالوور انجام بدهید و آنها را طبق معیار های زیر بررسی بکنید .

معیار های تشخیص خرید فالوور واقعی :

 • کاربران واقعی اینستاگرام در هشتاد درصد مواقع دارای عکس پروفایل هستند . هنگامی که شما به لیست فالوور های خود نگاه کنید عکس پروفایل این افراد را مشاهده خواهید کرد . اگر تمامی فالوور ها عکس پروفایل اینستاگرام نداشته باشند . این فالوور ها 100 % فیک هستند .
 • کاربران اینستاگرام در پنجاه درصود مواقع در بیو اینستاگرام خود دارای مشخصات خاص از خود و بیو اینستاگرام هستند . شما با وارد شدن به پیج اینستاگرام این افراد بیو آنها را مشاهده خواهید کرد و توجه داشته باشید ممکن است وارد صفحه ای بشوید که بیو اینستاگرام به صورت احتمال نداشته باشند و سعی کنید چند صفحه را با همدیگر مورد مقایسه قرار بدهید . اگر تمامی فالوور ها بیو نداشته باشند 100 % فالوور ها فیک هستند .
 • حدود هشتاد درصد کاربران اینستاگرام در صفحه اینستاگرام خود ارائه دهنده پست و استوری های مختلف هستند . شما می توانید با بررسی صفحات ارائه شده از ارائه پست یا استوری این افراد باخبر بشوید . اگر تمامی افراد پست یا استوری نداشته باشند 100 % فالوور ها فیک هستند .
 • یک پست اینستاگرام منتشر کنید . اگر لایکی از طرف فالوور های خود دریافت نکنید 100 % فالوور های شما فیک هستند . چرا که حداقل درصد از تعداد فالوور های خود باید لایک برای هر پست دریافت کنید .
 • اگر می خواهید بررسی دقیق تر درباره تعامل انجام بدهید . یک استوری منتشر کنید . و اگر بازدید کننده ای در استوری شما مشاهده نشد مطمن باشید که تمامی فالوور های شما فیک است . چرا که هنگام انتشار استوری تا انتهای زمان باقی ماندن استوری انتظار می رود که حداقل پنجان درصد فالوورهایتان این پست را مشاده بکنند .

خرید فالوور واقعی

مزیت های خرید فالوور واقعی :

 • شما با خرید فالوور واقعی می توانید با دیگر پیج های اینستاگرام رقابت کنید .
 • شما با خرید فالوور واقعی می توانید میزان تعامل را در پیج اینستاگرام خود بالا ببرید.
 • شما با خرید فالوور واقعی می توانید اعتبار پیج اینستاگرام خود را بالا ببرید .
 • شما با خرید فالوور واقعی می توانید کسب درآمد کلان داشته باشید .
 • شما با خرید فالوور واقعی می توانید زمان را خریداری بکنید !
 • شما با خرید فالوور  اثر زنجیره ای میسازید . چرا که همه پیج شما را به دوستان خود معرفی می کنند .
 • شما با خرید فالوور تلاش کمتری برای پیج اینستاگرام خود خواهید کرد .
 • شما با خرید فالوور  هزینه کمتری خواهید کرد تا اینکه از پیج های مختلف درخواست تبلغ کردن پیج خود را داشته باشید .
 • شما با خرید فالوور  می توانید محدوده جغرافیایی جمع آوری فالوور خود را مشخص کنید . برای مثال شهر تهران ، شهار اصفحان و…

شما با خرید فالوور واقعی می توانید فالوور هدفمند داشته باشید . چرا که سایت ما فالوور هایی را جمع آوری می کند که به حوزه کاری شما علاقه داشته باشند .

https://growsocial.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%81%d8%a7%d9%84%d9%88%d9%88%d8%b1-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86%db%8

 

https://growsocial.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%84%d8%a7%db%8c%da%a9-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86%db%8c/

 

https://growsocial.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af_%d9%81%d8%a7%d9%84%d9%88%d9%88%d8%b1_%d9%81%d8%b9%d8%a7%d9%84/

 

https://growsocial.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af_-%d9%84%d8%a7%db%8c%da%a9_-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/

 

https://growsocial.ir/%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%db%8c%d8%b4-_%d9%81%d8%a7%d9%84%d9%88%d9%88%d8%b1_%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/

 

https://growsocial.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af_%d9%81%d8%a7%d9%84%d9%88%d9%88%d8%b1_%d8%a7%d8%b1%d8%b2%d8%a7%d9%86/

 

https://growsocial.ir/%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa-_-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/

 

https://growsocial.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%81%d8%a7%d9%84%d9%88%d9%88%d8%b1-%d9%88%d8%a7%d9%82%d8%b9%db%8c/

 

https://growsocial.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%af%db%8c%d8%af-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/

 

خرید فالوور اینستاگرام با بهترین روش ممکن در سال 2021 :

0 CommentsClose Comments

Leave a comment

Newsletter Subscribe

Get the Latest Posts & Articles in Your Email

We Promise Not to Send Spam:)