خرید فالوور فعال اینستاگرام ، بالا بردن نرخ تعامل در اینستاگرام

(( خرید فالوور فعال اینستاگرام ))

خرید فالوور فعال

 

امروزه افزایش فالوور برای تمامی کاربران اینستاگرام به عنوان یک دغدغه بسیار مهم تبدیل شده است . بسیاری از کاربران اهستند که برای افزایش فالوور اینستاگرام خود از خرید فالوور فیک استفاده می کنند . اما این روش درست نیست و باعث شکست و بدتر شدن اوضاع فعالیت اینستاگرام آنها می شود . تنها راهی که می توان برای افزایش فالوور و منتهی شدن به موفقیت پیشنهاد کرد . خرید فالوور فعال اینستاگرام است .

 

چرا نباید خرید فالوور فیک انجام بدهیم ؟

1 ــ تعامل نداشتن این کاربران :

مهم ترین دلیل برای نخریدن فالوور فیک تعامل نداشتن این افراد است . چرا که این افراد نمی توانند پست های شما را لایک کنند ، برای شما کامنت بگذارند ، باعث بالا رفتن بازدید اینستاگرام شما بشوند .و در نهایت با خرید کردن از شما باعث افزایش درآمد شما بشوند .

به همین دلیل خرید فالوور فیک را یک خرید بی فایده می توان دانست .که تنها باعث افزایش یافتن تعداد فالوور های شما می شود .

2 ــ مشخص بودن فیکی این فالوور ها :

هنگامی که شما خرید فالوور فیک انجام می دهید . به دو دلیل به راحتی کاربران اینستاگرام می توانند فیک بودن آنها را تشخیص بدهند :

1-2 ــ نابرابری فعالیت پیج شما و تعداد فالوور هایتان :

برای مثال هنگامی که شما هزار فالوور فیک خریداری می کنید. این فالوور ها همانطور که گفته شد نمی توانند شما را لایک کنند یا برای شما کامنت بگذارند . پس هنگامی که یک پست در صفحه خود ارائه بدهید . با وجود تعداد بالای فالوور خود حتی یک لایک هم نخواهید داشت .

مگر اینکه فالوور های واقعی شما و کاربرانی که خودتان در اثر فعالیت جذب کرده اید ، پست شما را لایک بکنند . توجه داشته باشید این مسلما یک نابرابری در پیج شما به وجود می آورد . که هر کاربری  با مشاهده آن به راحتی به فیک بودن فالوور های شما پی خواهد برد .خرید فالوور فعال

2-2 ــ غیر فعال بودن فالوورهای شما !

تصور داشته باشید شما با خرید فالوور فیک در پیج خود با حجم انبوهی از پروفایل هایی روبه رو خواهید شد که حتی عکس پروفایل هم ندارند !

پروفایل این فالوور ها توسط شماره تایید شده اینستاگرام یا ایمیل تایید شده اینستاگرام ساخته نمی شود بلکه برای ساخت خود از یک ربات بهره می گیرند . به همین دلیل نمی توانند عکس پروفایل ، بیو اینستاگرام ، پست یا استوری داشته باشند . و به عنوان یک کاربر غیر فعال شناخته می شوند .

توجه داشته باشید هر کاربری که به لیست فالوور های شما نگاه کند متوجه حجم انبوهی از این فالوور ها در پیجتان خواهد شد .

3 ــ مقابله اینستاگرام با خرید فالوور فیک :

اینستاگرام در دوحالت با خرید فالوور فیک برخورد خواهد کرد :

1-3 ــ بی توجهی به پیج اینستاگرام شما :

درصورتی که شما تعداد پایین خرید فالوور فیک ، خرید لایک فیک انجام بدهید . حتی اگر شما افزایش فالوور واقعی فراوانی داشته باشید .و پست هایتان به مقدار خیلی بالا با لایک روبه رو شود . اما اینستاگرام به دلیل وجود فالوور فیک و لایک فیک در پیج شما پست هایتان را کمتر به نمایش می گذارد . و هرگز پست هایتان را به اینستاگرام راه نمی دهد . به همین دلیل نرخ فعالیت در صفحه اینستاگرام شما حتی درصورت فعالیت بالای خودتان پایین خواهد بود که به روند نزولی کسب درآمد منجر خواهد شد .

2-3 ــ مسدود کردن شما :

درصورتی که شما به مقدار بسیار بالایی خرید فالوور فیک انجام بدهید . و تعداد فالوور های واقعی شما پایین باشد . به احتمال بسیار بالا اینستاگرام برای مقابله با وجود این فالوور ها شما را به عنوان یک ربات شناسایی کرده و صفحه اینستاگرام شما را مسدود می کند .

در نهایت نه تنها با پیشرفت روبه رو نخواهید شد . بلکه تمامی زحماتی که برای ساخت صفحه اینستاگرام و تبلیغات خود انجام داده اید از بین خواهد رفت . و دیگر نمی توانید از صفحه اینستاگرام خود استفاده بکنید .

خرید فالوور فعال

بهترین بسته خرید فالوور اینستاگرام :

تا به اینجا از بدی های خرید فالوور فیک اینستاگرام برای شما توضیح داده ایم . حال می توانم برای شما بسته ای را پیشنهاد بکنم که تمامی ویژگی های آن نقاطی برعکس خرید فالوور فیک هستند . و در نهایت می تواند باعث موفقیت شما در شبکه اینستاگرام بشود .

خرید فالوور فعال اینستاگرام :

همانطور که شما در یک دنیای واقعی افرادی را مشاهده می کنید . که در زندگی روزانه خود کارهای مثبت بسیاری انجام می دهند و با افراد بسیاری در تعامل هستند . در دنیای اینستاگرام هم افرادی وجود دارند . که به صورت روزانه ساعات بسیاری را در اینستاگرام می گذارند و به عنوان فالوور های فعال اینستاگرام شناخته می شود .

این افراد تشکیل دهنده چیزی حدود 500 میلیون نفر یعنی 6 برابر جمعیت کشور ایران هستند . اگر شما بتوانید قسمت کوچکی از این جمعیت را در پیج اینستاگرام خود داشته باشید با موفقیت روبه رو خواهید شد .

خرید فالوور فعال

فالوور های کم اما فعال !

توجه داشته باشید داشتن تعداد فالوور بالا نکته مهمی است . اما مهم تر از آن فعال بودن این فالوور ها است . اگر شما جمع بزرگی از فالوور را در پیج خود داشته باشید . حتی درصورت واقعی بودن اما فعال نباشند . سودی برای شما و کسب و کار شما نخواهد داشت .

موفقیت هر صفحه اینستاگرام به نرخ فعالیت در آن صفحه بستگی دارد . شما در صورتی با موفقیت روبه رو خواهید شد که تعداد افرادی در صفحه اینستاگرام شما فعالیت بالا داشته باشند و به صورت روزانه فعالیت های شما را دنبال کنند و در برابر آن بازخورد داشته باشند . در نهایت این فالوور ها به مشتری های همیشگی شما تبدیل می شوند .

پس این نکته را به یاد داشته باشید حتی اگ تعداد فالوور های کمتری داشته باشید مفید بودن و فعال بودن آنها مهم تر است .تا اینکه تعداد بسیاری از فالوور های غیر فعال داشته باشید . از قدیم گفته اند یک سرباز جنگی به از صدها !

چرا که همین تعداد کم فالوور فعال باعث می شوند تا در کوتاه ترین زمان ممکن تعداد فالوور های شما افزایش پیدا کند .

خرید فالوور فعال

خرید فالوور فعال اینستاگرام چیست ؟

خرید فالوور فعال یکی از بسته های ارائه شده توسط سایت خرید فالوور اینستاگرام است که ارائه دهنده فالوور های فعال به مقدار خواسته شما در برابر دریافت هزینه اندک و در کوتاه ترین زمان ممکن است .

 

ویژگی های خرید فالوور فعال :

1 ــ خرید فالوور بدون پسفورد :

سایت ما برای افزایش فالوور اینستاگرام به حریم شخصی شما احترام گذاشته  و از شما خوستار پسفورد اینستاگرام نخواهد بود .

شما برای خرید فالوور فعال تنها کافی است ((آیدی دقیق پیج اینستاگرام خود + یک شماره تلفن همراه معتبر که پیج اینستاگرام خود را روی آن ساخته باشید + یک ایمیل معتبر که سایت بتواند با شما از طریق آن ارتباط داشته باشد و گزارش کار به شما بدهد ))، را به سایت ارائه بدهید .

2 ــ  جمع آوری غیر مستقیم فالوور های شما :

توجه داشته باشید سایت ما برای جمع آوری فالوور های درخواستی شما به هیچ عنوان فالوور هایی را به شما ارائه نمی دهد که از خرید فالوور اینستاگرام شما و وسیله قرار گرفتن خود اطلاع داشته باشند . بلکه با روش های مختلف طبق الگوریتم ها و آپدیت جدید اینستاگرام صفحه اینستاگرام شما در جلوی چشم آنها قرار داده تا با شما آشنا بشوند . و درصورت علاقه شما را فالوو کنند .

در نهایت این فالوور ها تصور دارند که به صورت اتفاقی با شما آشنا شده و با علاقه شما را فالو کرده اند . درصورتی که شما هستید که با خرید فالوور فعال صفحه خود را برای فالو کردن در اختیار این افراد قرار داده اید .

خرید فالوور فعال

3 ــ در کمترین مدت زمان ممکن :

افزایش فالوور اینستاگرام برای افرادی که تازه به اینستاگرامپا گذاشته اند و صفحه هایی نوپا دارند به صورت عادی و بدون خرید فالوور فعال مدت زمان بسیار طولانی و حتی سال ها زمان میبرد . همچنین این کاربر  درصورتی با موفقیت روبه رو خواهد شد که به صورت مداوم در اینستاگرام فعالیت داشته .و با الگوریتم ها و آپدیت های جدید اینستاگرام آشنایی کافی را داشته باشد .تا بتواند با استفاده از روش ها و راه کار های متنوع در طی مدت زمان طولانی کاری را انجام بدهد که شما می توانید .با خرید فالوور فعال در عرض چند ساعت انجام بدهید .

شما با خرید فالوور فعال در عرض چند ساعت می توانید تلاش هایی که باید در طی چند سال انجام می دادید را خریداری بکنید . و پس از گذشت چند ساعت با یک پیج اینستاگرام پر فالوور همراه با تعامل بالا روبه رو شوید . و راه صد ساله را یک شبه طی کنید !

خرید فالوور فعال

4 ــ هزینه بسیار پایین در برابر خرید فالوور فعال :

توجه داشته باشید زمان گرانبها ترین چیز در زندگی هر فرد است . شما اگر بخواهید بدون خرید فالوور فعال ، فالوور هایتان را افزایش بدهید همانطور که گفته شد مدت ها باید تلاش بکنید و زمان خود را صرف کنید . درصورتی که می توانید همان زمان را پس از خرید فالوور برای کسب درآمد کلان صرف کنید .

به همین دلیل قیمتی که شما برای هزینه خرید فالوور فعال میپردازید بسیار منصافه و کم خواهد بود . همچنین شما پس از خرید فالوور فعال چندین برابر این هزینه را سود خواهید کرد . و این هزینه در کوتاه ترین زمان ممکن به شما بازخواهد گشت.

https://growsocial.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%81%d8%a7%d9%84%d9%88%d9%88%d8%b1-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86%db%8

 

https://growsocial.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%84%d8%a7%db%8c%da%a9-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86%db%8c/

 

https://growsocial.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af_%d9%81%d8%a7%d9%84%d9%88%d9%88%d8%b1_%d9%81%d8%b9%d8%a7%d9%84/

 

https://growsocial.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af_-%d9%84%d8%a7%db%8c%da%a9_-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/

 

https://growsocial.ir/%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%db%8c%d8%b4-_%d9%81%d8%a7%d9%84%d9%88%d9%88%d8%b1_%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/

 

https://growsocial.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af_%d9%81%d8%a7%d9%84%d9%88%d9%88%d8%b1_%d8%a7%d8%b1%d8%b2%d8%a7%d9%86/

 

https://growsocial.ir/%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa-_-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/

 

https://growsocial.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%81%d8%a7%d9%84%d9%88%d9%88%d8%b1-%d9%88%d8%a7%d9%82%d8%b9%db%8c/

 

https://growsocial.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%af%db%8c%d8%af-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/

 

خرید فالوور اینستاگرام با بهترین روش ممکن در سال 2021 :

0 CommentsClose Comments

Leave a comment

Newsletter Subscribe

Get the Latest Posts & Articles in Your Email

We Promise Not to Send Spam:)