خرید فالوور ایرانی ، مزایای خرید فالوور ایرانی چیست ؟

((خرید فالوور ایرانی ))

خرید فالوور ایرانی

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید. که می خواهید در کشور خود اعتبار زیادی داشته باشید و کسب درآمد کلان را از بازاریابی اینستاگرام تجربه کنید . می توانید خرید فالوور ایرانی انجام بدهید . خرید فالوور ایرانی اینستاگرام به عنوان طلایی ترین فرصت برای کاربران اینستاگرام شناخته می شود .

فالوور چیست ؟ فالوور ایرانی چیست ؟

فالوور به دنبال کنندگانی گفته می شود که صفحه اینستاگرام شما را دنبال می کنند تا بتوانند از فعالیت های شما در صفحه اینستاگرامتان اطلاع داشته باشند . این افراد هر کدام دارای ویژگی های مختلفی هستند .

برای مثال فعالیت روزانه در شبکه اینستاگرام یکی از ویژگی های کاربران اینستاگرام است . در شبکه اینستاگرام حدود 600 میلیون کاربر وجود دارد .که به صورت روزانه در اینستاگرام فعالیت دارند . اما تعداد بالایی از این افراد نیز کاربرانی هستند که به صورت تفریحی به اینستاگرام نگاه می کنند .

ویژگی دوم و مهم این کاربران محدوده حضور این افراد است . توجه داشته باشید درست است که اینستاگرام دارای یک میلیارد جمعیت است و تمامی این افراد می توانند به یکدیگر دسترسی داشته باشند .. این فالوور ها در محدوده های جغرافیایی مختلفی حضور دارند .

برای مثال ممکن است شما جزیی از کاربران محدوده جغرافیایی ایران در اینستاگرام باشید . اما کاربری در محدوده جغرافیایی فرانسه در فالوور های خود داشته باشید.

این فرد حتی اگر یک کاربر فعال در اینستاگرام باشد . و به صورت روزانه فعالیت شما را دنبال کند ، پست های شما را لایک کند و برای شما کامنت بگذارد . در نهایت نمی تواند به یک مشتری برای کسب و کار شما تبدیل بشود و از شما خرید انجام بدهد .

شما برای اینکه بتوانید به بازاریابی و کسب و کار خود رونق بدهید. تا کسب درآمد کلان داشته باشید و سودآوری بالا را تجربه بکنید . باید در صفحه اینستاگرام خود حجم انبوهی از فالوور های ایرانی داشته باشید . چرا که این فالوور ها علاوه بر فعالیتی که می توانند در پیج شما داشته باشند جزیی از کاربران محدوده ایران هستند و می توانند به مشتری برای کسب و کار شما تبدیل بشوند .

خرید فالوور ایرانی

خرید فالوور ایرانی چیست ؟

اینکه شما بتوانید جمع انبوهی از فالوور های ایرانی در صفحه اینستاگرام خود جمع آوری کنید کاری بسیار سختی است .

توجه داشته باشید . با وجود یک میلیارد کاربر در شبکه اینستاگرام تعداد محدودی از این افراد متعلق به محدوده کشور ایران هستند .

همچینین این تعداد علایق و سلایق متفاوتی دارند . ممکن است بسیاری از آنها محتوای ارائه شده پیج اینستاگرام شما را نپسندند و آن را فالو نکنند .

همچنین ممکن است بسیاری از افرادی که ایرانی هستند .و محتوای اینستاگرام شما را نیز می پسندند جز فالوورهای فعال اینستاگرام به حساب نیایند و تعامل بالایی با صفحه اینستاگرام شما برقرار نکنند .

این که بتوانید تعداد بسیار بالایی فالوور فعال و ایرانی را جمع آوری کنید. که به محتوای ارائه شده پیج اینستاگرام شما علاقه داشته باشند کار بسیار سخت و زمان بری است. که شما می توانید با خرید فالوور ایرانی آن را در کمترین مدت زمان ممکن و بدون هیچگونه تلاشی تنها در برابر پرداخت هزینه معقول به سایت افزایش فالوور انجام بدهید .

خرید فالوور ایرانی

چرا باید خرید فالوور ایرانی انجام بدهیم ؟؟؟

توجه داشته باشید شما می توانید از راه های بسیاری برای افزایش فالوور ایرانی خود استفاده کنید .

 • تبلیغ توسط پیج های دیگر :

تبلیغ پیج اینستاگرام شما در صفحه های اینستاگرامی که به مقدار بالا فالوور ایرانی دارند . این افراد در برابر دریافت هزینه ای از شما می توانند پیج شما را در یک استوری به همراه یک متن جذب کننده تبلیغ بکنند . تا شما با افزایش فالوور ایرانی در پیج خود روبه رو شوید . اما قبل از این کار باید مطمن بشوید که خود آن شخص دارای فالوور های واقعی ، فعال و ایرانی است .

 • تبلیغ توسط اینفلوئنسر ها :

اگر شما دارای یک کسب و کار و بازاریابی هستید می توانید از یک اینفلوئنسر معروف ایرانی استفاده کنید تا محصولات شما را تبلیغ کرده و برای خرید کرد فالوور های خود را به پیج شما هدایت بکند .

 • فعالیت بسیار بالا :

توجه داشته باشید تبلیغات بالا یا هر نوع تبلیغ دیگری که شما برای پیج اینستاگرام خود انجام بدهید نظیر تبلیغ پیج اینستاگرام در سایت های مختلف ، کارت تبلیغاتی ، بنر تبلیغاتی ، ایمیل مارکتینک و… همگی نیازمند به فعالیت بالای شما در صفحه اینستاگرامتان دارد . شما باید به در طول مدت زمان طولانی برای افزایش فالوور خود به صورت روزانه در ساعات متداول در اینستاگرام فعالیت داشته باشید .

برای اینکه بتوانید یک کاربر فعال در اینستاگرام باشید :

 • روزی 1 تا 3 پست باید در اینستاگرام منتشر بکنید .
 • هر روز باید حداقل 7 استوری در اینستاگرام خود منتشر بکنید .
 • روند افزایش فالوور شما یک روند صعودی باشد .
 • پست های پیج های دیگر را لایک بکنید و برای آنها کامنت بگذارید .

خرید فالوور ایرانی

اما تمامی این راه هایی که تا به اینجا برای افزایش فالوور ایرانی شما گفته شد همگی همانطور که می دانید نیازمند یک بازه زمانی بسیار طولانی هستند . شما می توانید این بازه زمانی را در با خرید فالوور ایرانی به یک تا چند ساعت تبدیل کنید . و وقت خود برای کار های دیگری صرف کنید .

برای مثال می توانید همین وقت را پس از خرید فالوور اینستاگرام برای ساخت تبلیغات اینستاگرام با کیفیت اختصاص بدهید . تا فالوور های خود را تحت تاثیر قرار بدهید . و به مقدار بالایی کسب درآمد را در روزهایی که باید برای افزایش فالوور ایرانی خود وقت می گذاشتید تجربه کنید !

خرید فالوور ایرانی

مزایای خرید فالوور ایرانی :

 • مطرح شدن برند شما :

هنگامی که شما خرید فالوور ایرانی انجام می دهید . در کوتاه ترین زمان ممکن می توانید برند خود را به یک برند معروف تبدیل بکنید .

توجه داشته باشید با خرید فالوور ایرانی افراد بسیاری در با شما آشنا می شوند و درصورتی که شما محتوای مفید و محصولات با کیفیتی را ارائه بدهید . این افراد پیج اینستاگرام شما را به دیگر دوستان خود معرفی می کنند تا آنها نیز بتوانند از مطالب محصولات شما استفاده بکنند .

تصور داشته باشید هنگامی که حتی شما هزار فالوور ایرانی خریداری می کنید . این هزار فالوور ممکن است پیج اینستاگرام شما را حداقل به پونصد کاربر دیگر معرفی بکنند و این افراد نیز به افراد دیگر و این روند همینطور ادامه دارد .

 • کسب درآمد کلان :

شما با خرید فالوور اینستاگرام کسب درآمد بالا را تجربه خواهید کرد . تصور داشته باشید شما هزار فالوور ایرانی داشته باشید . دروصرتی که شما یک تبلیغ اینستاگرام منتشر بکنید . این تبلیغ در صفحه اینستاگرام تمامی این افراد به نمایش گذاشته می شود . و حدود نیمی از افرادی که تبلیغات شما را مشاهده می کنند . در صورت ارائه یک تبلیغ با کیفیت از شما خرید خواهند کرد .

حال تصور داشته باشید که شما یک میلیون فالوور اینستاگرام داشته باشید !

پس از ارائه یک تبلیغ اینستاگرام چه اتفاقی خواهد افتاد ؟ به صورت واضح می توانم بگویم شما در یک روز درآمدی را به دست خواهید آورد که شاید یک شخص سال ها باید برای آن زحمت بکشد .

خرید فالوور ایرانی

 • افزایش بازدید و لایک اینستاگرام :

فالوور هایی که شما در صورت خرید فالوور ایرانی دریافت می کنید . همگی جزیی از فالوور های فعال اینستاگرام محسوب می شوند . این فالوور ها هر روز ساعات زیادی در اینستاگرام حضور دارند . و می توانند فعالیت های شما در ساعات اولیه انتشار دنبال بکنند . همچنین افرادی که فعالیت بالایی در اینستاگرام دارند مسلما حداقل از بین هر 3 پست شما یکی از آنها را لایک خواهند کرد . اگر شما تعداد بالایی فالوور ایرانی داشته باشید تعداد لایک های شما نیز به همین میزان بالا خواهد رفت .

همچنین افزایش بازدید اینستاگرام شما با تعداد خرید فالوور ایرانی ارتباط مستقیم دارد . چرا که اگر در بد بین ترین حالت ممکن فالوورهای شما ، پست های ارائه شده را لایک نکنند و کامنت نگذارند. اما آنها را مشاهده خواهند کرد . و به صورت ناخواسته باعث افزایش بازدید اینستاگرام شما می شوند .

 • قرار گرفتن پست های شما در آکسپلور :

همانطور که گفته شد یکی از مزیت های خرید فالوور ایرانی افزایش تعداد لایک ها و بازدید اینستاگرام است . هنگامی که در ساعات اولیه انتشار ، پست جذب کننده تعداد بسیار بالایی لایک و کامنت باشد . اینستاگرام این پست را به عنوان یک پست مفید شناخته و آن را برای دیگر کاربران اینستاگرام در آکسپلور قرار می دهد .

قرار گرفتن پست شما در آکسپلور مزیت های رایگان فراوانی دارد که می توان از آنها به موارد زیر اشاره کرد :

 • افزایش بازدید اینستاگرام
 • افزایش لایک اینستاگرام
 • افزایش فالوور اینستاگرام
 • جذب مشتری
 • دیده شدن پست اینستاگرام شما توسط افرادی که تا به حال آن را مشاهده نکرده اند .
 • افزایش اعتبار پست و پیج شما به صورت رایگان

خرید فالوور ایرانی

ویژگی های بسته خرید فالوور ایرانی سایت ما :

 • تناسب متعادل در میان جنس مونث و جنس مذکر در بین فالوورهای شما .
 • تمامی فالوور ها 100 % فالوور های فعال در کشور ایران هستند .
 • ارائه فالوور توسط جدید ترین نوع آپدیت اینستاگرام صورت می گیرد.
 • بهره گیری از الگوریتم های جدید اینستاگرام در سال 2021
 • پروفایل های ارائه شده تا جد بالایی دارای عکس +بیو + پست + استوری هستند.
 • ما از شما پسفورد اینستاگرام دریافت نخواهیم کرد .
 • گزارش خرید فالوور ایرانی در تمامی مراحل برای شما ارسال می شود .
 • در کوتاه ترین زمان ممکن فالوور های خود را دریافت خواهید کرد .
 • ممکن است شاهد افراد معروف در پیج اینستاگرام خود باشید .

https://growsocial.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%81%d8%a7%d9%84%d9%88%d9%88%d8%b1-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86%db%8

 

https://growsocial.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%84%d8%a7%db%8c%da%a9-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86%db%8c/

 

https://growsocial.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af_%d9%81%d8%a7%d9%84%d9%88%d9%88%d8%b1_%d9%81%d8%b9%d8%a7%d9%84/

 

https://growsocial.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af_-%d9%84%d8%a7%db%8c%da%a9_-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/

 

https://growsocial.ir/%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%db%8c%d8%b4-_%d9%81%d8%a7%d9%84%d9%88%d9%88%d8%b1_%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/

 

https://growsocial.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af_%d9%81%d8%a7%d9%84%d9%88%d9%88%d8%b1_%d8%a7%d8%b1%d8%b2%d8%a7%d9%86/

 

https://growsocial.ir/%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa-_-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/

 

https://growsocial.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%81%d8%a7%d9%84%d9%88%d9%88%d8%b1-%d9%88%d8%a7%d9%82%d8%b9%db%8c/

 

https://growsocial.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%af%db%8c%d8%af-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/

 

خرید فالوور اینستاگرام با بهترین روش ممکن در سال 2021 :

0 CommentsClose Comments

Leave a comment

Newsletter Subscribe

Get the Latest Posts & Articles in Your Email

We Promise Not to Send Spam:)