خرید بازدید اینستاگرام ، افزایش درآمد در کوتاه ترین زمان ممکن:

((خرید بازدید اینستاگرام ))

خرید بازدید اینستاگرام

 

چرا باید خرید بازدید اینستاگرام انجام بدهیم ؟

هنگامی که شما یک مطلب و محتوا را برای ارائه تبلیغات محصولات خود به صورت یک ویدیو کوتاه 15 ثانیه ای در اینستاگرام به نمایش می گذارید . این ویدیو در صفحه اینستاگرام فالوور های شما نمایش داده می شود . در صورت دیده شدن تبلیغ توسط هر فرد یک عدد به بازدید اینستاگرام شما اضافه می شود . این افراد علاوه بر دیدن پست شما می توانند شما را لایک کنند یا برای شما کامنت بگذارند .

نکته مورد نظر برای بازدید اینستاگرام اضافه شدن .بازدید بدون اختیار کاربران است . توجه داشته باشید این افراد ممکن است. بعد از دیدن پست شما نخواهند شما را لایک کنند و یا برای شما کامنت بگذارند . اما در هر صورت تنها با دیدن پست شما باعث بالا رفتن میزان بازدید پست ارائه شده می شوند .

 

افزایش بازدید اینستاگرام مساوی است با افزایش اعتبار پست :

مقدار بازدید اینستاگرام برای هر پست به عنوان اعتبار آن پست شناخته می شود . هنگامی که مقدار بازدید های پست شما بالا باشد . هرچه میزان بازدید یک پست بالا تر باشد. اعتبار آن پست بالاتر است .و هر مقدار که میزان بازید یک پست پایین تر باشد میزان اعتبار آن پست پایین تر است .

اهمیت یک فرد به تبلیغ ارائه شده به اعتبار پست بستگی دارد . درصورتی که اعتبار پست بالا تر باشد .کاربر به تبلیغ شما بیشتر اهمیت داده و از آن خرید انجام می دهد .

این ویژگی از الگوریتم اینستاگرام باعث شده است . تا امروزه یکی از بزرگ ترین دغدغه های کسب و کار های مختلف برای موفقیت جذب بازدید اینستاگرام باشد .و یکی از بهترین راه های جذب بازدید برای این افراد خرید بازدید اینستاگرام در کوتاه ترین زمان ممکن و کمترین قیمت ممکن است .

خرید بازدید اینستاگرام

خرید بازدید اینستاگرام راهی برای نمایش پست شما در آکسپلور اینستاگرام :

یکی از مهم ترین الگوریتم های اینستاگرام نمایش دادن پست های پرطرفدار در آکسپلور اینستاگرام است . پستی که بتواند به آکسپلور اینستاگرام برای نمایش راه پیدا کند .بدون شک به موفقیت کسب و کار موجود منجر خواهد شد .و نه تنها افزایش بازدید اینستاگرام را در پی خود دارد بلکه باعث افزایش فالوور اینستاگرام صفحه شما نیز خواهد شد .

شما می توانید با خرید بازدید اینستاگرام باعث شوید. تا پست شما در آکسپلور اینستاگرام قرار بگیرد . اما این درصورتی است که شما در ساعات اولیه ارائه پست اینستاگرام خود خرید بازدید اینستاگرام انجام بدهید.

در این صورت بازخورد بالایی در ساعات اولیه ارائه برای پست شما ثبت می شود. واینستاگرام  به دلیل این مقدار بازخورد بالا در ساعات اولیه انتشار .، پست شما را به عنوان یک پست پرطرفدار و مهم شناسایی کرده .و آن را در آکسپلور اینستاگرام برای دیگر افراد نیز به نمایش می گذارد . تا بتوانند از محتوای مفید شما استفاده بکنند .

هنگامی که پست شما در آکسپلور قرار می گیرد. در مدت زمان بسیار کوتاهی چیزی چندین برابر مقدار خریدی که برای افزایش بازدید اینستاگرام انجام داده اید به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت . چرا که پست شما در دید هزاران نفر قرار می گیرد و در بدبین ترین حالت که این افراد شما را لایک نکنند ،. برای شما کامنت نگذارند یا شما را فالوو نکنند . اما تمامی این افراد پست شما را مشاهده کرده و باعث بالا رفتن بازدید پست شما می شوند .

خرید بازدید اینستاگرام

درآمد فراوان درصورت خرید بازدید اینستاگرام :

شما درصورت خرید فالوور اینستاگرام هزینه اندکی پرداخت می کنید. اما در برابر درآمد بسیار زیادی در اثر فروش محصولات خود یا موفقیت تبلیغات اینستاگرام نمایش داده شده به دست می آورید .

این باعث می شود تا هزینه پرداختی برای خرید بازدید اینستاگرام در کوتاه ترین زمان ممکن حتی ساعاتی پس از خرید به شما برگردد . درواقع می توان هزینه پرداختی برای خرید بازدید اینستاگرام را به عنوان یک سرمایه گذاری کوتاه مدت دانست .

تا به اینجا گفته شد که خرید بازدید اینستاگرام باعث اعتبار پست شما  و درنهایت افزایش درآمد پست شما می شود . اما مزایای دیگری نیز برای افزایش درآمد شما دراثر خرید بازدید اینستاگرام وجود دارد .

مزایای خرید بازدید اینستاگرام :

1 ـــ دیدن پست توسط کاربرانی به غیر از فالوورهای شما :

قرار گرفتن پست شما در دسترس افرادی غیر از فالوور هایتان یکی از عامل هایی است. که  باعث افزایش درآمد بازاریابی شما می شود .

تصور داشته باشید هنگامی که شما ویدیو خود را در صفحه اینستاگرام به نمایش می گذاری این پست در صفحه اینستاگرام فالوور های شما به نمایش گذاشته می شود . حتی اگر شما به مقدار بسیار بالایی فالوور داشته باشید .، این امکان که پست شما به آکسپلور راه پیدا کند بسیار پایین است و در هشتاد درصد موقع پست شما را تنها فالوورهایتان مشاهده خواهد کرد .

اما هنگامی که شما خرید بازدید اینستاگرام انجام می دهید . باعث می شوید تا افرادی به غیر از فالوور هایتان این پست را مشاده کنند .این به منزله جذب مشتری هایی به غیر از مشتری های همیشگی شما برای کسب و کارتان است .

برای مثال اگر شما بیست هزار فالوور اینستاگرام دارید در صورت انتشار هر تبلیغ ویدیویی در اینستاگرام تنها این بیست هزار نفر هستند .که ممکن است از شما خرید انجام بدهند و کسب درآمد شما محدود به این بیست هزار نفر می شود .

اما درصورتی که شما برای مثال پنج هزار بازدید برای پست خود خریداری کنید . باعث می شوید تا پست شما با روش های مختلف در دید پنج هزار نفر غیر از فالوور های خودتان قرار بگیرد . این باعث می شود تا شما حدود پنج هزار احتمال دیگر برای خرید کردن داشته باشید .

در صورتی که شما یک ویدیوی با کیفیت برای تبلیغ محصول خود ارائه داده باشید . این پنج هزار نفر نه تنها شما لایک می کنند ، برای شما کامنت می گذارند. و از شما خرید انجام می دهند و باعث کسب درآمد شما می شوند . بلکه با فالوو کردن شما عضوی جدید از مشتری های همیشگی صفحه اینستاگرام شما به حساب می آیند.

خرید بازدید اینستاگرام

2 ــ افزایش اشتیاق کاربران اینستاگرام :

تصور داشته باشید شما وارد یک فحه اینستاگرام می شوید . هنگامی که مشاهده می کنید. که این صفحه دارای مقادیر متوسطی فالوور اینستاگرام و مقادیر پایینی بازدید اینستاگرام است . اشتیاق فراوانی برای فالوو کردن این صفحه اینستاگرام نخواهید داشت .و تنها در صورتی که مطالب بسیار خوبی ارائه داده باشد او را فالوو می کنید .

اما اگر شما وارد یک صفحه اینستاگرام شوید که مقادیر بسیار بالایی فالوور داشته باشد. و برای هر پست خود جذب کننده تعداد زیادی بازدید کننده باشد. مسلما اشتیاق شما برای فالوو کردن این پیج اینستاگرام و دنبال کردن فعالیت های او بسیار بیشتر می شود .حتی اگر این صفحه ارائه دهنده اطلاعات بسیار خوبی نباشد .

چرا که کاربران اینستاگرام بیشتر به دنبال پیج هایی برای دنبال کردن می گردند .که در گذشته افراد زیادی این پیج را تایید کرده باشند . این تایید در تعداد بالای فالوور ، تعداد بازدید کنندگان .، تعداد لایک ها و کامنت ها خلاصه می شود .

خرید بازدید اینستاگرام

3 ــ معرفی پست شما به دیگر افراد :

تصور داشته باشید شما یک ویدیو اینستاگرام را مشاده می کنید . که مقدار بسیار زیادی بازدید کننده دارد . شما نه تنها این پست را لایک می کنید و برای این پست کامنت می گذارید . بلکه ممکن است این پست را حداقل با یکی از دوستان خود به اشتراک بگذارید .

خرید بازدید اینستاگرام باعث می شود تا پست شما در اینستاگرام دست به دست شود. و مقدار بازدید اینستاگرام از آن چیزی که خریداری کرده اید. با این روش حداقل به دو برابر برسد . برای مثال اگر هر فرد که پست شما را مشاده می کنند. حداقل آن را به یکی دیگر از دوستان خود معرفی کند بازدید پست های شما دو برابر می شود .

اما نکته مورد علاوه بر بازدید اینستاگرام شما افزایش درآمد شما است . چرا که تمامی این افرادی که پست شما به آنها معرفی می شود . ممکن است از شما خرید انجام بدهند .و جزیی از مشتری های شما شناخته بشوند .

4 ــ افزایش بازدید دیگر پست های اینستاگرام شما :

هنگامی که شما خرید بازدید اینستاگرام انجام می دهید صفحه اینستاگرام خود را در دسترس افرادی قرار می دهید .که تا به حال شما را نمی شناختند. و جزیی از فالوور های شما نبودند . در بیشتر مواقع در صورت ارائه محتوای خوب این افراد وارد صفحه اینستاگرام شما می شوند .و دیگر پست های شما را مشاده می کنند. تا بتوانند با برررسی پست های شما و فعالیت های شما تصمیم بگیرند که شما را فالوو کنند یا نه . در بد بین ترین حالت اگر این افراد شما را فالوو هم نکنند .اما با دیدن پست های ویدیویی شما باعث افزایش بازدید پست های قدیمیتان می شوند .

خرید بازدید اینستاگرام

نکات مهم در هنگام خرید بازدید اینستاگرام :

توجه داشته باشید شما در صورت خرید بازدید اینستاگرام نیازی به ارائه پسفورد خود و قرار دادن حریم شخصی خود در دسترس سایت های افزایش فالوور اینستاگرام  ندارید . تنها کافی است که لینک پست ویدیویی مورد نظر خود را به صورت دقیق برای خرید بازدید اینستاگرام در دسترس سایت قرار بدهید .

همچنین شما باید یک ایمیل معتبر که به آن دسترسی دارید برای ارتباط با سایت ارائه بدهید تا بتوانید گزارشی از خرید بازید اینستاگرام خود دریافت بکنید .

یکی از نکات مهم در هنگام خرید بازدید اینستاگرام حالت صفحه شما است . شما به هیچ عنوان نباید صفحه اینستاگرام خود را در حالت پرایوت قرار بدهید . چرا که سایت نمی توانند پست شما را برای مشاهده کردن در دسترس افراد قرار بدهد . همچنین پس از افزایش بازدید و تمام شدن بسته خرید بازدید اینستاگرام شما ، اینستاگرام نمی تواند پست شما را در صورت محبوبیت بالا در آکسپلور قرار بدهد . پس حتما دقت داشته باشید که صفحه اینستاگرام خود را در حالت باز قرار بدهید .

https://growsocial.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%81%d8%a7%d9%84%d9%88%d9%88%d8%b1-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86%db%8

 

https://growsocial.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%84%d8%a7%db%8c%da%a9-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86%db%8c/

 

https://growsocial.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af_%d9%81%d8%a7%d9%84%d9%88%d9%88%d8%b1_%d9%81%d8%b9%d8%a7%d9%84/

 

https://growsocial.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af_-%d9%84%d8%a7%db%8c%da%a9_-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/

 

https://growsocial.ir/%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%db%8c%d8%b4-_%d9%81%d8%a7%d9%84%d9%88%d9%88%d8%b1_%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/

 

https://growsocial.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af_%d9%81%d8%a7%d9%84%d9%88%d9%88%d8%b1_%d8%a7%d8%b1%d8%b2%d8%a7%d9%86/

 

https://growsocial.ir/%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa-_-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/

 

https://growsocial.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%81%d8%a7%d9%84%d9%88%d9%88%d8%b1-%d9%88%d8%a7%d9%82%d8%b9%db%8c/

 

https://growsocial.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%af%db%8c%d8%af-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/

 

خرید فالوور اینستاگرام با بهترین روش ممکن در سال 2021 :

0 CommentsClose Comments

Leave a comment

Newsletter Subscribe

Get the Latest Posts & Articles in Your Email

We Promise Not to Send Spam:)