افزایش فالوور اینستاگرام ، بهترین راه افزایش فالوور اینستاگرام در سال 2021

(( افزایش فالوور اینستاگرام ))

افزایش فالوور اینستاگرام

امروزه با وجود سختی فراوانی که افزایش فالوور اینستاگرام در پی خود دارد .مدیریت پیج اینستاگرام به یک حرفه درآمد زا تبدیل شده است . چرا که همه چیز در اینستاگرام به تعداد فالوور های شما بستگی دارد . اگر شما تعداد فالوور های کم داشته باشید حضورتان در اینستاگرام بی فایده است و گویا اصلا احساس نمی شود . اما اگر تعداد فالوور های بالا داشته باشید می توانید از مزیت های بسیار زیادی بهره مند شوید .

در این بین افرادی هستند حرفه ای در افزایش فالوور اینستاگرام ندارند. و نمی توانند به ادمین کار های مختلف نیز که در این زمینه تجربه دارند اعتماد کنند و پسفورد خود را در اختیار آنها قرار بدهند . در نتیجه می توانم به آنها میانبری بدون تجاوز به حریم شخصی پیشنهاد کنم .

افزایش فالوور اینستاگرام

چرا باید فالوور های خود را افزایش بدهیم ؟

اینستاگرام نسبت به دیگر شبکه های اجتماعی دارای سطح تعامل بسیار بالاتری است . برای مثال اگر شما اولین و پرطرفدار ترین شبکه جهانی یعنی فیس بوک را در نظر بگیرید نرخ تعمال نهایتا به یک درصد خواهد رسید . درصورتی که در شبکه اینستاگرام می توان نرخ تعامل را سه درصد در نظر گرفت .

به همین دلیل بیشتر کسب و کار ها و بازاریابی ها برای به دست آوردن سودآوری کلان به شبکه اینستاگرام روآورده اند و به دنبال راهی برای افزایش فالوور اینستاگرام خود بدون گذاشتن مقدار بسیار زیادی زمان و تلاش های فراوان هستند .

بهترین روش ممکن برای این افراد خرید فالوور اینستاگرام در کوتاه ترین زمان ممکن است . زیرا می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن با خرید فالوور اینستاگرام برای افزایش فالوور اینستاگرام خود نتایجی را به دست بیاوردند که باید سال ها برای آن تلاش می کردند .

شما با خرید فالوور اینستاگرام نرخ تعامل را در پیج اینستاگرام خود بالا می برید . و باعث می شوید تا صفحه اینستاگرام شما منبعی برای کسب درآمد باشد .

خرید فالوور اینستاگرام :

شما برای خرید فالوور اینستاگرام هیچ محدودیتی ندارید . و می توانید به هر تعدادی که می خواهید خرید کنید . اما برای خرید خود باید یک سایت مطمن را انتخاب کنید . زیرا بسیاری از سایت ها هستند که برای افزایش فالوور اینستاگرام شما ارائه دهنده فالوور فیک خواهند بود .

افزایش فالوور اینستاگرام

انواع بسته های افزایش فالوور اینستاگرام :

  • خرید فالوور فعال اینستاگرام
  • خرید فالوور واقعی اینستاگرام
  • خرید فالوور ایرانی اینستاگرام
  • خرید فالوور ارزان اینستاگرام
  • خرید لایک اینستاگرام
  • خرید لایک ایرانی اینستاگرام
  • خرید بازدید اینستاگرام
  • خرید کامنت اینستاگرام

 

افزایش فالوور واقعی اینستاگرام :

توجه داشته باشید سایت ما در تمامی بسته های معرفی شده ارائه دهنده فالوور های واقعی با ویژگی های متفاوت خواهد . این فالوور ها همگی دارای پروفایل های ساخته شده توسط کاربران واقعی و حقیقی اینستاگرام هستند .

شما می توانید با نگاه کردن به لیست فالوور هایتان این فالوور را تشخیص بدهید . چرا که تمامی این فالوور دارای عکس پروفایل ، پست در صفحه اینستاگرام خود و استوری های متداول هستند. همچنین در بعضی از موارد با صفحاتی روبه رو می شوید که در حالت پرایوت قرار دارند . این همه نشانه هایی از واقعی بود یک فالوور است چرا که اگر یک فالوور فیک باشد این ویژگی ها را دارا نخواهد بود .

در نهایت اگر می خواهید از واقعی بودن فالوور های خود مطمن بشوید. تنها کافی است پس از خرید فالوور یک پست یا یک استوری در صفحه اینستاگرام منتشر کنید . سپس میزان بازخورد نسبت به پست و استوری خود را مورد بررسی قرار بدهید.

اگر شما در برابر این فالوور ها بازخوردی مانند افزایش بازید اینستاگرام .، افزایش لایک اینستاگرام و افزایش کامنت دریافت کردید . مطمن باشید که این فالوور ها واقعی هستند .

افزایش فالوور اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاگرام بدون ریزش :

اینکه برخی از سایت ها بیان می کنند که ارائه دهنده افزایش فالوور بدون ریزش هستند دو حالت دارد . یا اینکه این سایت ها ارائه دهنده فالوور فیک به شما هستند . یا اینکه دروغ می گویند که فالوور های آنها ریزش نخواهد داشت .

این را بخاطر داشته باشید در صورتی که دریافت کننده فالوور واقعی باشید . این فالوور ها دارای قوه تصمیم گیری هستند و هیچکس نمی توانند آنها را مجبور به فالو کردن شما بکند . بلکه سایت افزایش فالوور اینستاگرام با روش های مختلف پیج شما را در بازدید این افراد قرار می دهد تا شما را در صورت علاقه فالو بکنند .پس تضمینی در اینکه این افراد شما را آنفالو نکنند وجود نخواهد داشت .

برای مثال ممکن است این افراد پس از مدتی از مقدار فعالیت شما در صفحه اینستاگرام راضی نباشند ، محتواهای ارائه داده شده طبق پسند این افراد نباشد یا حتی ممکن است بسیاری از این افراد در طول مدت زمان طولانی دیلیت اکانت انجام بدهند .

به همین دلیل است که می توان گفت خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش به هیچ عنوان وجود نخواهد داشت . مگر اینکه سایت مورد نظر ارائه دهنده فالوور فیک به شما باشد . که نتوانند شما را آنفالو بکنند .

اما سایت ما برای جبران این ریزش احتمالی در افزایش فالوور اینستاگرام شما .، از هر مقدار که خرید فالوور اینستاگرام انجام بدهید . حدود ده درصد اضافه تر به شما ارائه می دهد . تا در نهایت پس از ریزش فالوور شما بتوانید مقدار فالوور درخواستی خود را داشته باشید .

برای مثال اگر شما پنجاه هزار فالوور سفارش می دهید سایت ما پنج هزار فالوور اضافه تر به شما ارائه می دهد . تا بتوانند جایگیزین مناسبی برای ریزش کلی فالوور های شما باشند .

افزایش فالوور اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاگرام طبق موقعیت مکانی دلخواه :

شما با خرید فالوور اینستاگرام می توانید مشخص کنید که افزایش فالوور اینستاگرام شما در کدام محدوده جغرافیایی انجام شود . بیشتر کسب و کارهایی که نمی توانند. بازاریابی خود را به کل کشور ارتقاء بدهند و به دنبال دریافت مشتری حضوری هستند از این نوع خرید فالوور اینستاگرام استفاده می کنند .

برای مثال اگر شما یک باشگاه در شهر مشهد داشته باشید . فالوور در شهر تهران نمی توانند بهمشتری برای شما تبدیل بشود پس مسلما ترجیح می دهید تا تمامی فالوور های شما در شهر مشهد حضور داشته باشند . تا بتوانند به مشتری باشگاه شما تبدیل بشوند .

همچنین شما می توانید برای افزایش فالوور اینستاگرام خود محدوده جغرافیایی افزایش فالوور خود را یک کشور دیگر انتخاب کنید . برای مثال اگر دارای کسب و کاری در کشور سوئد هستید . می توانید محدوده جمع آوری فالوور خود را کشور سوئد مشخص بکنید .

افزایش فالوور اینستاگرام

افزایش فالوور هدفمند :

شما با خرید فالوور فعال می توانید جمعی از فالوور های هدفمند را در پیج اینستاگرام خود داشته باشید . تئجه داشته باشید شما در هنگام خرید فالوور اینستاگرام می توانید حوزه کاری خود را مشخص کنید . تا سایت افرادی را برای افزایش فالوور شما جمع آوری بکند که با حوزه کاری شما مطابقت داشته باشند .

برای مثال اگر شما یک باشگاه دارید نه تنها می توانید محدوده جغرافیایی افزایش فالوور خود را مشخص کنید. بلکه می توانید مشخص کنید که این افراد به حوزه کاری شما علاقه داشته باشند . در نتیجه در فالوور های خود با حجمی از علاقه مندان به ورزش ، وسایل ورزشی ، ورزشکاران و… روبه رو خواهید شد .

 

افزایش فالوور اینستاگرام با خرید لایک اینستاگرام یا خرید بازدید اینستاگرام :

شاید شما با دیدن نام هایی مثل خرید فالوور اینستاگرام ، خرید فالوور واقعی و… مستقیم به افزایش فالوور اینستاگرام خود فکر کنید . اما به صورت مستقیم می توان بگویم شما با خرید لایک اینستاگرام و خرید بازدید اینستاگرام نه تنها با افزایش فالوور اینستاگرام به مقدار بالا روبه رو خواهید شد . بلکه لایک ها و بازدید کنندگان خود را نیز افزایش می دهید .

نگامی که شما برای یک پست خود خرید بازدید اینستاگرام یا خرید لایک اینستاگرام انجام می دهید . سایت این پست را با دسترسی به الگوریتم های مختلف اینستاگرام در آکسپلور افرادی قرار می دهد . که نسبت به حوزه کاری شما علاقه داشته باشند و متعلق به محدوده جغرافیایی مشخص شده شما باشند .

سپس این افراد در صورت مشاهده پست به علت علاقه بالا در هشتاد درصد مواقع نه تنها آن را لایک کرده. بلکه وارد پیج اینستاگرام شما می شود . و در صورتی که شما محتواهای خوبی ارائه کرده باشید. شما را فالوو می کند . در ایم صورت شما با کمترین قیمت ممکن افزایش فالوور اینستاگرام به صورت هدفمند و در محدوده جغرافیایی مورد نظر خود انجام داده اید .

در نهایت هنگامی که شما تعداد لایک یا بازدید های سفارش شده را دریافت کردید . سایت پست شما را از بین دیگر پست های موجود در آکسپلور خارج می کند .

افزایش فالوور اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاگرام بدون هدر دادن وقت :

زمان و وقت شما گرانبها ترین چیزی است که شما در زندگی خود دارا هستید . امروزه با وجود بیماری کرونا مشخص نیست که چه کسی فردا زنده است و چه کسی جان خود را از دست داده است .چرا باید زمان خود را سال های متمادی با تلاش فراوان برای افزایش فالوور اینستاگرام صرف کنید. هنگامی که می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن با کمتیرن قیمت ممکن تمامی این لحظات و این زحمات را خریداری بکنید ؟

شما با خرید فالوور اینستاگرام تنها باعث افزایش فالوور اینستاگرام در کوتاه مدت و آسان می شوید . بلکه به صورت هوشمندانه از هدر رفتن وقت و زمان خود برای چیزی که می تواند به آسانی آن را داشته باشید جلوگیری خواهید کرد.

https://growsocial.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%81%d8%a7%d9%84%d9%88%d9%88%d8%b1-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86%db%8

 

https://growsocial.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%84%d8%a7%db%8c%da%a9-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86%db%8c/

 

https://growsocial.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af_%d9%81%d8%a7%d9%84%d9%88%d9%88%d8%b1_%d9%81%d8%b9%d8%a7%d9%84/

 

https://growsocial.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af_-%d9%84%d8%a7%db%8c%da%a9_-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/

 

https://growsocial.ir/%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%db%8c%d8%b4-_%d9%81%d8%a7%d9%84%d9%88%d9%88%d8%b1_%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/

 

https://growsocial.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af_%d9%81%d8%a7%d9%84%d9%88%d9%88%d8%b1_%d8%a7%d8%b1%d8%b2%d8%a7%d9%86/

 

https://growsocial.ir/%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa-_-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/

 

https://growsocial.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%81%d8%a7%d9%84%d9%88%d9%88%d8%b1-%d9%88%d8%a7%d9%82%d8%b9%db%8c/

 

https://growsocial.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%af%db%8c%d8%af-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/

 

خرید فالوور اینستاگرام با بهترین روش ممکن در سال 2021 :

0 CommentsClose Comments

Leave a comment

Newsletter Subscribe

Get the Latest Posts & Articles in Your Email

We Promise Not to Send Spam:)